akınsoft erp

Ön Muhasebe Çözümlerimiz

Ön muhasebe çözümlerimiz ile tüm finansal işlemlerinizin takibini ve raporlamasını, kolay ve hızlı bir şekilde yapabilirsiniz. İşletmeler için nakit akışı takip etmek,gelir gider yönetimi ve karlılık raporlarının takibi çok önemlidir. WOLVOX ERP ile süreçleri kolay ve pratik bir şekilde yönetebilir ,istediğiniz raporlara anında ulaşabilirsiniz. Geniş ve Kullanıcı tanımlı kendine özgü raporlama sistemi ile istenilen raporları kolayca tasarlayın. Octoplus ile tüm muhasebe süreçlerinizi yönetin. Bulut tabanlı muhasebe programımız OctoCloud ile tüm muhasebe süreçlerinizi online olarak kontrol edin.

E-Çözümler

Dijital ortamda hızlıca belgelerinizi oluşturun, fatura maliyetlerinizi azaltın.

E-Ticaret Entegrasyonu

E-Ticaret sitenize ürün aktarın.Sipariş ve ödemeleri raporlayın.

Restoran Entegrasyonu

Tüm sipariş ve ödemeleri ERP programına aktararak muhasebelendirin.

Hızlı Satış Entegrasyonu

Kasa hareketlerinizin takibini kolayca yapın.

Otel Entegrasyonu

Müşterilerinizin rezervasyon ve harcama bilgilerini raporlayın.

Servis Modülü

Tüm garanti süreçlerini gelir ve giderleri takip edin.

Saha Satış

Siparişlerinizi ve maliyetlerinizi kolaylıkla hesaplayın.

Akaryakıt Entegrasyonu

Yakıt satış işlemlerinizi ve stok durumunu muhasebe programınıza aktarın.

CRM Entegrasyonu

Saha satış teklif ve siparişlerinizi yönetin.

Garanti&Akbank&Vakıfbank Entegrasyonu

Bankacılık işlemleri ve hareketlerinizin WOLVOX ERP programımıza entegrasyonunu otomatik olarak sağlayın.

Sıkça Sorulan Sorular

Tam entegrasyonlu Ön Muhasebe ve Genel Muhasebe sistemi sayesinde Ön Muhasebeden girmiş olduğunuz kayıtları Genel Muhasebeden yeniden girmeden takip edebilir, Ön Muhasebeden Genel Muhasebeye anlık veya toplu entegrasyon sağlayabilir. MSSQL (Optimizasyon MSSQL Server 2008 sürümü ve üzeri versiyonlarda kullanılabilir) ve Firebird veritabanı desteğinden faydalanabilir. Çok kullanıcılı sistemlerde Offline modunda çalışabilme özelliğinden faydalanabilir (Offline Modunda Desteklenen Modüller: Paket-3 Modülleri, Depo, Seri/Lot, Restaurant, Hızlı Satış ve Analiz modülleri destekler). Çok şubeli sistemlerde şube tanımları oluşturarak şubelerin birbirlerine müdahale etmelerini – kayıtlarını görüntülemelerini engelleyebilir. Unicode (Evrensel Kodlama Tekniği) dil desteği sayesinde tüm dünya dillerine uyumluluk özelliğinden faydalanabilir. MDI Teknolojisi ile aynı anda birden fazla pencere açma ve istenilen pencerede işlem yapabilir. Kullanıcıya özgü menü oluşturabilir, Özelleştirilebilir makro tanımları ve kullanıcı tanımlı kısayol destekleri ile hızlı erişim sağlayabilir. Otomatik mail-SMS gönderim özelliği sayesinde desteklenen modüllerde durumu değişen işlemleriniz için programın otomatik e-mail – SMS göndermesini sağlayabilir. Şirket bazlı metin özelleştirebilirsiniz (WOLVOX 8, açtığınız birbirinden farklı şirketlerin her biri için ayrı ayrı metin özelleştirmelere imkan tanır).
Sınırsız sayıda cari kart tanımlayabilir. Cari kartlara ait genel bilgiler, hesap bilgileri, özel iskonto, vade, stok fiyat seçimi, yetkili, servis bilgisi tanımlayabilir. Carileriniz grup, ara grup ve alt grup bazında gruplayabilir. Cari kart kaydı oluşturma işlemi esnasında ülke, il ve ilçe bilgilerinin otomatik gelmesini sağlayabilir. Cari kartlarınıza sınırsız sayıda resim ve dosya ekleyebilir. Cari kartlarınıza sınırsız sayıda adres tanımlayabilir. Carilerinize yapmış olduğunuz ödemelerinizi ve tahsilatlarınızı nakit, pos, dekont, kredi kartı, tahakkuk ve ek olarak 5 farklı işlem türü tanımlayarak gerçekleştirebilir, tahsilat makbuzu yazdırabilir. Cari kartlarınıza özel kredi limiti belirleyerek belirtilen limitin aşılması durumunda satış yapılmasını engelleyebilir (kredi limitleri açık hesap, sipariş, irsaliye ve çek-senet bazında tanımlanabilir.). Döviz işlemleriniz için carilerinize döviz hesabı tanımlayabilir ve dilerseniz döviz hesabını ayrıca takip edebilir. Cari hareket raporu ve ayrıntılı hareket raporları alarak carilerinize detaylı bir şekilde extre yazdırabilir. Rapor tasarımlarını dilediğiniz şekilde düzenleyebilir. Valör hesaplı rapor sayesinde yapacağınız ödeme ve tahsilatlar için ortalama bilgilere erişebilir. Cari özel rapor sayesinde ağaç şeklinde rapor alabilir. Carilerinize adres etiketi yazdırabilir. Pazarlamacı prim raporları sayesinde pazarlamacınızın toplamda ne kadarlık prim kazandığını görüntüleyebilir. Zincir pazarlama özelliği sayesinde pazarlamacıların yaptıkları alt pazarlamacılara göre prim kazanmalarını sağlayabilir. Bonus tanımları yaparak carilerinizin yaptığınız satışlardan bonus kazanmalarını sağlayabilir, dilediğiniz zaman bonuslarını kullanma imkanını sunabilir, dilerseniz geçerlilik tarihi belirterek belirlediğiniz tarih aralığında bonus kullanımını sağlayabilir. Kendi para birimi esaslı bakiyeler listesi özelliği sayesinde dövizli işlemlerinizin kendi para biriminizce karşılığını alabilirsiniz.
Organizer özelliği sayesinde tüm toplantı, randevu, yapılacak iş ve benzeri aktivitelerinizi kayıt edebilir, uyarı sistemi sayesinde ise saatinden önce uyarı vermesini sağlayabilir. Tanımlı carileriniz için müşteri listesi oluşturabilir. Kampanya ve satış fırsatı tanımlaması yaparak müşterilerinizin faydalanmalarını sağlayabilir. Müşterilerinize verdiğiniz teknik destekleri kayıt altında tutabilir. Anket kaydı girerek müşterilerinize yaptığınız tüm anketleri takip edebilir. Müşteri veya grup bazlı karlılık raporlarını görüntüleyebilir. En çok satışı yapılan ürün gruplarını raporlayabilir. Ürün bazında en çok satış yapılan müşterileri raporlayabilir. En çok satış yapılan müşterilerinizi raporlayabilir. En çok satış yapılan ilçe, il ve ülkeyi raporlayabilir. Pazarlamacı bazında en çok satılan ürünlerinizi raporlayabilirsiniz.
İşletmenizde kullandığınız tüm kasalarınızı tanımlayabilir, kasalarınızı pasife alabilir. Kasalarınıza kullanıcı bazlı yetkilendirme yaparak her kullanıcının sadece kendi kasasına müdahale etmesini sağlayabilir. Kasa transfer özelliği sayesinde kasalarınız arası para aktarımı gerçekleştirebilir. Kasa transfer havuzu özelliği sayesinde kasa transferlerinde kullanıcı onayı olmadan işlem yapılmasını engelleyebilir. Günlük ve genel kasa raporları alarak kasanızdaki net nakit tutarını görüntüleyebilir. Para sayma özelliği sayesinde, kasanızdaki nakit tutarını seri bir şekilde sayabilirsiniz.
Sınırsız sayıda stok kartı tanımlayabilir. Tanımlamış olduğunuz stoklarınızı grup, ara grup ve alt grup bazında gruplayabilir. Stok kartlarınıza özel KDV, ÖTV ve ÖİV yüzdesi belirtebilir, 85 nolu matrahtan faydalanmak için ayarlamalar yapabilir. Stoklarınıza sınırsız sayıda fiyat girişi yapabilir. Fiyat listesi tanımlayarak belirlediğiniz tarihler arasında, belirlediğiniz stokların, belirlediğiniz satış fiyatları üzerinden işlem görmesini sağlayabilirsiniz. Stoklarınıza sınırsız sayıda resim ekleyebilir. Stoklarınıza özel pazarlamacı prim oranı veya tutarı belirleyebilir. Sınırsız sayıda birim tanımlaması yaparak stoklarınızın belirttiğiniz birimler üzerinden bakiyelerini kontrol edebilir. Stok kartında bir ürüne ait birden fazla barkod bilgisinin tanımlayabilir, bu sayede ürüne ait birim bazlı ve fiyat bazında ayrı ayrı barkod belirleyebilir. Depo entegrasyonu sayesinde stoğunuzun hangi depoda, kaç adet olduğunu görüntüleyebilir. Stok emniyet limitleri belirterek belirtilen limitin altına düşmesini veya üstüne çıkmasını depo bazında engelleyebilir. Bakiyesi ekside olan stoklarınızın satışını depo bazında engelleyebilir. Stoklarınıza özel iskonto tanımlayabilir, gelişmiş iskonto özelliği sayesinde müşterilerinize özel stok veya stok grup bazlı iskonto girişi yapabilir. Seri no ile satışını yaptığınız stoklarınızın takibini yapabilir. Stok tedarikçileri tanımlayarak varsayılan tedarikçi ataması yapabilir. Üretim sonrasında kalite kontrol için değerler girebilir. Stok envanterini ve depo bazlı stok durum raporlarını alabilir. Stok raporları sayesinde hangi tarihte işlem gördüğünü raporlayabilir. Stoklarınız için marka, model, renk ve beden tanımlaması yapabilir. Ana stok, alt stok tanımlamaları yapabilir, asorti sistemi özelliğinden faydalanabilir. Stoklarınıza alternatif stok belirleyerek stokla ilgili işlemler esnasında alternatif stokların listelenmelerini sağlayabilir. Blokede ve terminde olan stoklarınızı raporlayabilir. Stok sayımlarınızı gerçekleştirerek envantere işleyebilir. Stoklarınıza etiket basabilir. Verdiğiniz hizmetleri tanımlayabilir, hizmet raporları alabilir. Paket tanımları oluşturarak paketlere etiket yazdırabilir, paket fiyatını dilerseniz manuel dilerseniz stok fiyatlarından çektirebilirsiniz.